Kemp 24

TJ Sokol Stodůlky z.s. připravil už tradičně na léto 2024 dva termíny sportovních příměstských kempů.

Kempy budou probíhat v areálu Sokola Stodůlky (ul. Kovářova) a areálu ZŠ Kuncova. Dále se počítá s výlety do přírody (Panská zahrada a Centrální park).

Sportovní příměstské kempy  TJ Sokola Stodůlky z.s. jsou určeny pro holky a kluky ve věku 6-14 let.

Náplní tábora bude seznámení s různými sporty, výlety do přírody, sportovní hry a soutěže.
Děti budou mít možnost vyzkoušet si celou řadu různých sportů, fotbal / házená / atletika / stolní tenis / basketbal / nohejbal / tenis / minigolf atd.

Informace ke způsobu přihlášení dětí na sportovní kempy naleznete v níže uvedeném dokumentu "INFORMACE příloha k přihlášce".

termíny :
pondělí 8. července - pátek 12. července       8:00 - 16:30hod.          k dispozici 0 volných míst  (kapacita 36 míst)
pondělí 15. července - pátek 19. července       8:00 - 16:30hod.        k dispozici 1 volné místo   (kapacita 36 míst)

cena: 3300 Kč / 5 dní

cena obsahuje / den  :  2x svačina + oběd + pitný režim, využití sportovišť + pomůcek, sportovní trenéři, zdravotník, základní úrazové pojištění

kontakt : Josef Šindelka, tel. +420 732 248 449, e-mail: josef.sindelka@sokolstodulky.cz

Dokumenty ke stažení (PDF) :

Dokumenty ke stažení (Word) :

PŘIHLÁŠKA
        INFORMACE příloha k přihlášce