Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži A 6 : 1 Sportovní klub Střešovice 1911

V mistrovském utkání jsme přivítali na domácí trávě druhé mužstvo tabulky rezervu Střešovic. My jsme toužili vyhrát a posunout se na druhé místo a celek  Střešovic chtěl bodovat, aby si druhé místo udržel.

Od počátku zápasu jsme byli aktivní a hned ve druhé minutě jsme kopali penaltu po faulu na Pepu. Lukáš, jak je v poslední době zvykem bezpečně proměnil. Hosté chtěli a také hráli fotbal a naši hráči nezaostávali. Bohužel, v desáté minutě přišel pokutový kop také proti našemu mužstvu a bylo vyrovnáno. Naše hráče to do kolen neposlalo a nadále to chtěli být oni, kdo určuje průběh zápasu. Po dvaceni minutách jsme šli opět do vedení. Centr do vápna prodloužil Adam na Pepu a ten nadvakrát míč do sítě dostal. O pět minut později Adam vyslal do rychlého protiútoku Timiho a ten s přehledem navýšil naše vedení na 3:1. Soupeř zbraně nesložil a snažil se naše vedení zkorigovat. Přišla souhra dorostenců, Pepa přiťukl Martinovi, který věděl jak únik zakončit. Do poločasu zbývaly dvě minuty a my vedeme 4:1. Paráda!

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně jako do poločasu prvního. Soupeř v aktivitě také nepolevoval a tak fanoušci obou mužstev viděli zápas velmi dobré úrovně. Byli jsme to my kdo vstřelil branku. Adamův centr přesně našel hlavu Lukáše, který nedal brankáři hostí žádnou šanci a tak vedeme již 5:1. Hosté i nadále se snažili naše vedení snížit, ale naše pozorná obrana nedalo hostům šanci. Ke konci zápasu se dočkal i Adam, který po narážečce s Petrem stanovil konečné skore na 6:1.

Zápas vysoké kvality, který si chválili i diváci přinesl přesvědčivé vítězství našich kluků. Nyní je potřeba v nastoleném trendu vydržet a udělat vše pro udržení postupového místa. Příští zápas sehrajeme na hřišti vedoucího týmu, který ještě v sezoně neprohrál. Zatím.

Sestava: Šalanda Vojta - Zyta Tomáš, Klouda Michal, Křístek Libor (50. minuta Malý Matyáš), Strnad Vojta (65. minuta Marhoul Petr), Alshinbaev Timur, Barták František, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Hřebejk Martin (Merta Vilém), Šindelka Josef

Náhradník: Hataš Petr

Branky:

3. minuta   Kratochvíl Lukáš

21. minuta   Šindelka Josef   as. Teslík Adam

26. minuta   Alshinbaev Timur   as. Teslík Adam

43. minuta   Hřebejk Martin   as. Šindelka Josef

53. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Teslík Adam

88. minuta   Teslík Adam   as. Marhoul Petr

Žlutá karta: Šalanda Vojta, Kratochvíl Lukáš