Muži A 8 : 0 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

Mistrovské utkání proti rezervě Podolí se hrálo za krásného slunečného počasí. Hosté přijeli se čtyřmi posilami z přeborového áčka, se snahou získat nějaký bod. Naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně, s jediným cílem vyhrát.

Od prvních minut se naše mužstvo zakouslo do soupeře a nedalo mu moc dýchat. Snaha se naštěstí zúročila velmi brzo. V páté minutě Fanda nádhernou kolmicí vyslal do brejku Adama a ten se nemýlil. 1:0.I nadále jsme se stačili do útoku a ve čtrnácté minutě Lukáš uklidil do sítě nedůrazný odkop hostí. Start do zápasu opravdu vyšel. Hosté za první poločas měl dvě velké šance, které vznikly po chybách naší obrany, ale Vojta si vždy dokázal poradit. Po půlhodině to bylo již 3:0. Akci Tomáš, Timi, Tomáš zakončil Maty. Těsně před odchodem do kabin Adam zužitkoval uvolnění od Pepy a trestal. První půle 4:0. Skvělé.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně aktivně jako do poločasu prvního. Nejprve Adam zúročil svoji aktivitui svým třetím gólem, když mu do šance přihrál David. Po hodině hry zvyšoval Tomáš po uvolnění od bráchy Fandy na 6:0. Hosté se těchto fázích k ničemu nedostali a působili bezradným dojmem, zralý na ručník. Tomáš po přihrávce Lukáše od levé lajny zvýšil na 7:0 a skore nakonečných 8:0 uzavřel Lukáš hlavou po rohovém kopu Matyho.

Zápas se vydařil, hráči i fanoušci byli spokojeni a tento zápas si opravdu vychutnali. Jeden zápas skončil a čekají nás nyní čtyři náročný utkání, které bezpochyby prověří naše schopnosti. V neděli zajíždíme do Lipenců, s kterými jsme na podzim doma prohráli.

Sestava: Šalanda Vojta - Zyta Tomáš, Klouda Michal, Roubal Jan, Strnad Vojtěch (63. minuta Světlík David), Alshinbaev Timur (63. minuta Merta Vilém), Barták František, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam (76. minuta Petko Dominik), Ortmann Matyáš, Šindelka Josef (46. minuta Pospíšil David)

Branky:

5. minuta   Teslík Adam   as. Barták František

14. minuta   Kratochvíl Lukáš

30. minuta   Ortmann Matyáš   as. Zyta Tomáš

44. minuta   Teslík Adam   as. Šindelka Josef

53. minuta   Teslík Adam   as. Pospíšil David

61. minuta   Zyta Tomáš   as. Barták František

75. minuta   Zyta Tomáš   as. Kratochvíl Lukáš

76. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Ortmann Matyáš