Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži A 2 : 1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice

V mistrovském utkání na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo Avia Čakovice. Proti tomuto mužstvu se nám v poslední době nedaří, za dva roky jsme všechny zápasy s mužstvem Čakovic prohráli. Chtěli jsme tuto černou sérii zlomit a konečně vyhrát.

V prvním poločase jsme byli mnohem aktivnější než soupeř, měli jsme několik šancí, abychom vedli v poločase rozdílem, který by přivodil na naše kopačky klid. ale ve finále jsme byli rádi za jednobrankové vedení. O jediný gól v prvním poločase se postaral Timi, kterého do rychlého protiútoku vyslal Maty Malý a Timi nabídnutou šanci proměnil. S vedením 1:0 jsme odcházeli do kabin.

Ve druhém poločase jsme opustili střed hřiště, naše přihrávky pozbily přesnosti a hra se vyrovnala. Jednu z našich chyb hosté využili a bylo srovnáno na 1:1. My jsme se snažili o opětovné vedení, ale branka nepřicházela. Hosté hrozili rychlými protiútoky, ale Petr Hataš nás několikrát zachránil. Naštěstí dvanáct minut před koncem jsme se konečně prosadili Pepa Šindelka na půlce vyslal do brejku Martina Hřebejka a ten kličkou brankáři již uklízel míč do prázdně branky. Konečně vedení. Hosté v posledních pěti minutách měli několik šancí na vyrovnání, ale buďto Petr, nebo jejich nepřesnost nám pomohla body udržet ve Stodůlkách.

Konečně tři body, které nás drží na dostřel čela tabulky. Věřme, že až začneme dávat branky, vrátí se na naše kopačky klid.

Sestava: Hataš Petr - Petko Dominik, Marhoul Petr, Duchoň Tomáš, Strnad Vojta, Šindelka Josef, Alshinbaev Timur (87. minuta Svoboda Martin), Malý Matyáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš (64. minuta Světlík David), Hřebejk Martin

Náhradníci: Červený Daniel, Klouda Michal

Žlutá karta: Ortmann Matyáš, Marhoul Petr

Branky:

37. minuta   Alshinbaev Timur   as. Malý Matyáš

78. minuta   Hřebejk Martin   as.   Šindelka Josef