Muži A 2 : 2 Sportovní klub Čechie Smíchov

Mistrovské utkání na domácí trávě jsme sehráli s celkem Čechie Smíchov, která měla v tabulce stejně bodů jako my, ale lepší skóre. Takže již dopředu se dalo čekat, že nás nečeká lehký soupeř.

Od prvních minut zápasu bylo zřejmé, že to bude boj o každý kousek hřiště, kde jsme měli zdánlivou převahu, ale soupeř spoléhal na rychlé protiútoky a standartní situace. My jsme se tlačili před branku soupeře, ale šance nepřicházely. Nutno konstatovat, že za celý první poločas jsme i přes zdánlivou převahu vystřelili pouze jedenhrát na branku Čechie. To soupeř byl v tomto aktivnější, ale mušku měl naštěstí vychýlenou a tak stav po prvním poločase byl 0:0.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili příliš šťastně. Hned v první minutě jsme vyrobili faul a byla to penalta. Děda Vojta záměr střílejícího hráče Čechie přečetl a v klidu penaltu chytil. To nám vlilo ještě větší aktivitu, která byla proměněna vedoucí brankou. V 58. minutě Honza Makoš pronikl do vápna hostí a zpětnou přihrávkou vyzval Vojtu Strnada ke vstřelení vedoucí branky. Naše radost, netrvala dlouho, o šest minut později jsme neuhlídali rychlý protiútok hostí a bylo vyrovnáno na 1:1. O dalších sedm minut šli hosté do vedení. Opět rychlý protiútok, nedůraz v bránění a hosté vedli 2:1. Nastalo velké obléhání branky Čechie a  velká snaha o vyrovnání. Tato snaha byla korunována osm minut před koncem, když na Matyho roh vyskočil Pepa a hlavou srovnal na 2:2. I nadále jsme se tlačili do branky hostí, vypracovali jsme si několik šancí na otočení výsledku, ale nic jsme již do sítě branky hostí nedostali. Nutno říci, že i hosté mohli rozhodnout ve svůj prospěch, ale buďto nepřesnost, nebo Vojta zabránil hostům ke vstřelení gólu.

Tři body ve Stodůlkách nezůstaly a popravdě řečeno remíza je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Sestava: Šalanda Vojta - Marhoul Petr, Křístek Libor, Duchoň Tomáš, Strnad Vojta, Alshinbaev Timur (64. minuta Ortmann Matyáš), Šindelka Josef, Makoš Jan, Pospíšil David, Zyta Tomáš (58. minuta Spirin Alex), Hřebejk Martin

Náhradníci: Merta Vilém, Hataš Petr, Klouda Michal,

Žlutá karta: Křístek Libor, Duchoň Tomáš, Alshinbaev Timur

Branky:

58. minuta   Strnad Vojta   as. Makoš Jan

82. minuta   Šindelka Josef   as. Ortmann Matyáš