Muži A - TJ Sokol Nebušice   5 : 1

Poklidné vítězství !!!

Datum a čas: 11.05.2019 17,00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 2 : 0
V mistrovském utkání nás čekal tým z Nebušic. Před zápasem se strhla na nebi bouřka a tak se čekalo až buřina přejde a zápas začal v malým zpožděním. Postupem času přestalo i pršet, takže zápas se poté hrál za příjemného počasí. Nebušice jsou nevyzpytatelným mužstvem. Máme v dobré paměti zápas na jejich hřišti, kde se hrálo devadesát minut na branku domácích, ale my odjeli s jednobrankovou porážkou.

Zásada byla: nepustit hosty k lizu a bude to super.

Od počátku zápasu jsme byli aktivní a určovali děj zápasu. Po čtvrthodině hry zachytil Dominik špatný výkop brankáře hostí a střelou z 25 metrů otevřel skóre. Poté jsme pustili do jediné šance v prvním poločase hosty my, když jejich nejlepší střelec běžel sám na Vojtu, ale ten jeho pokus o vstřelení branky bravurně zneškodnil. Pak jsme se naštěstí podobných blbostí již vyvarovali a před odchodem do kabin
jsme Markem zvýšili na 2:0, když ho perfektně uvolnil Michal.

O přestávce jsme se osušili, osvěžili a šli na hřiště s cílem navýšit skóre a odehrát utkání v klidu.

Záhy po přestávce jsme po Timiho rohu zvýšili Petrem na 3:0 a hostům začali téct nervy, což se opětovně nelíbilo našim hráčům, takže docházelo k častým výměnám názorů, za což byli aktéři odměněni žlutou kartou, popř. domluvou od hlavního arbitra, který rozdal více žlutých karet, než u něho bývá zvykem. I nadále jsme určovali tón hry my. Po podražení Marka ve vápně se kopal pokutový kop,
Michal nedal gólmanovi hostí šanci a my vedli 4:0. Poté se dočkali branky i hráči z Nebušic, když střelec Vala, vymetl šibenici z dobrých dvaceti metrů. Skóre uzavřel Dominik, který po uvolnění od Michala postupoval sám na brankáře Nebušic a po kličce uklidil míč do prázdné branky. 5:1.

Hráči si konečně mohli zápas užít, dohrát ho v naprostém klidu, bez starosti o výsledek.

Přáním je, aby takovýchto klidných zápasů bylo více, ale v neděli jedeme do Lipenců a tak se nic klidného očekávat nemůže.

Sestava:
Šalanda Vojta - Jovič Alexandar (69. minuta Voráček Lukáš), Roubal Jan, Lněnička Jakub, Zyta Tomáš - Alshinbaev Timur (71. minuta Čarnogurský Štefan), Musil Petr, Světlík David - Nešpor Marek, Petko Dominik (76. minuta Trifunovič Luka) - Klouda Michal

žlutá karta: Nešpor Marek, Petko Dominik, Šalanda Vojta

Branky:
16. minuta Petko Dominik 1 : 0
43. minuta Nešpor Marek as. Klouda Michal 2 : 0
48. minuta Musil Petr as. Alshinbaev Timur 3 : 0
65. minuta Klouda Michal 4 : 0
73. minuta Vala Dušan 4 : 1
76. minuta Petko Dominik as. Klouda Michal 5 : 1