Loko Vltavín - Muži A   2 : 2

Vezeme bod !!

Datum a čas: 28.04.2019 17,00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 0 : 2
Na zápas s Loko Vltavín jsme jeli s okleštěnou sestavou. Chyběli Petr Musil, Tomáš Zyta a Franta Barták.

Lehce jsme změnili rozestavení a vycházeli ze zajištěné obrany, s cílem, nenechat domácím hráčům prostor
a snažit se o rychlé protiútoky.

Od počátku zápasu jsme byli lepším týmem. Měli jsme více šancí než domácí tým, který hrozil hlavně rychlými protiútoky do otevřené obrany při ztrátě míče. Naštěstí v prvním poločase jsme měli dost sil a nebezpečné protiútoky jsme stačili odvrátit do bezpečí. První branku zápasu vstřelil Timi, který přehazoval domácího gólmana z malého vápna a míč v brance skončil, ale v síti ne. Zastavil se kousek za čárou. Vedeme 1:0. I nadále jsme byli aktivní. Měli jsme několik šancí na navýšení skóre, ale zůstalo pouze u šancí. Až průnik Michala Kloudy, který zastavil domácí brankář za cenu faulu a následoval pokutový kop. Exekuce se ujal Dominik a nedal brankáři žádnou šanci, i když nám se zastavilo srdce. Rána do břevna, dolů na zem a poté síť těsně za břevnem. 2:0. Super. Do konce prvního poločasu se již nic významného nestalo.

O přestávce bylo nutno vydýchat, osvěžit se a pokračovat v aktivitě i nadále.

Domácí tým provedl hned při nástupu čtyři změny s cílem zvrátit výsledek na svoji stranu. My jsme byli i nadále aktivní a několikrát jsme šli do přečíslení. Bohužel, špatně řešené finální přihrávky a rychlé protiútoky domácích nás stály mnoho sil a postupem času jsme již nezvládali řešit akce domácích s takovým přehledem, jako v poločase prvním a tím narůstali příležitosti domácích na otočení skóre.
Dvě šance Loko Vltavín využil a srovnal stav na 2 : 2. Domácí chtěli vyhrát, ale nám se již podařilo stav udržet a odvézt si do Stodůlek alespoň bod.

Možná po vývoji v prvním poločase ztráta, ale proti tak kvalitnímu soupeři je takovýto bod určitě zisk.

Sestava:
Šalanda Vojta - Jovič Alexandar, Roubal Jan, Lněnička Jakub, Chlad Jan - Alshinbaev Timur ( 75. minuta Hartoš Radim ),
Nešpor Marek, Čarnogurský Štefan - Světlík David (78. minuta Kratochvíl Lukáš ), Petko Dominik - Klouda Michal

žlutá karta: Čarnogurský Štefan

Branky: 12. minuta Alshinbaev Timur as. Klouda Michal 0 : 1
38. minuta Petko Dominik p.k. 0 : 2
70. minuta Melichar 1 : 2
75. minuta Melichar 2 : 2
Povrch: tráva
Hřiště: Loko Vltavín