Dnes:2

Muži B - Sokol Cholupice   2 : 1

Datum a čas: 09.06.2019 10:30 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 2 : 1
V minulém zápase na Kopanině jsme oloupili domácí, kteří se pohybují na postupových příčkách o tři body, nyní přijely na umělku Motorletu Cholupice, které rovněž mají postupové ambice a chtěli jsme potvrdit výbornou formu i proti tomuto soupeři. Začátek však tomu příliš nenapovídal. Běžela 6. minuta utkání, mezi našimi obránci vzniklo nedorozumění, faul na hranici šestnáctky a perfektně zakroucená střela skončila za zády bezmocného Macheje. Naštěstí hned o tři minuty později zatáhl po pravé straně míč aktivní Ortman, skvělou nahrávkou za obranu vyzval Voráčka ke skórování do prázdné brány - 1:1. Od tohoto momentu jsme byli lepší, vytvářeli si šance, tu největší zahodil ve 13 minutě Chlup, svoje sólo však neproměnil. Ve 23. minutě jsme se však po zásluze branky dočkali. Tentokrát střelec první branky Voráček zatáhl pro změnu míč po levé straně, nahrál pod sebe Petkovi a ten střelou k tyči dostal náš mančaft do vedení - 2:1. V závěru poločasu měli hosté několik závarů, ze kterých mohli vyrovnat, ale tlak jsme přečkali. Druhá půle byla značně nervózní, hosté se hnali za vyrovnáním, které nepřicházelo, začali více faulovat, díky benevolenci rozhodčího přečkali moment, kdy se měla kopat penalta. Hostující obránce ve vápně nakopl do obličeje Kotrče, který s krvavým šrámem a otřesen byl několik minut mimo. Naši borci však bojovným a zodpovědných výkonem hostům v závěru nic nedovolili a zaslouženě získali druhý skalp adepta na postup za sebou. Zároveň tímto bodovým ziskem splnili motivační cíl 41 bodů za sezónu(nový bodový rekord) za což jim trenér odpustil všechny jarní pokuty.
V posledním kole hrajeme v sobotu od 14:00 na Motorletu poslední zápas sezóny, derby s Řeporyjemi, které rovněž mají šanci postoupit. Přijďte povzbudit naše hráče, kteří v závěru sezóny podávají vynikající výkony.

Sestava: Machej - Jovič,Hain,Kotrč,Jelínek - Škrášek(89.Blahoňovský),Petko,Nešpor,Voráček - Ortmann - Chlup(85.Fassinger)

Branky: Voráček,Petko