AFK Slavia Malešice - Muži B   2 : 6

Datum a čas: 30.03.2019 15:30 | Mužstvo: Muži B
V zápasech se soupeřem z Malešic padá většinou spousta branek a ani tentokrát se vyjímka nekonala. Domácí šli sice po hezké akci ve 3. minutě do vedení - 1:0, pak ale přišla rychlá branková smršť našich borců, kteří během půlhodiny nasázeli domácím 6 branek. V 7. minutě poslal kolmou nahrávkou Ortman do sólového úniku dvojici Růžička - Derda, prvně jmenovaný utekl i Derdovi a s přehledem k tyči vyrovnal - 1:1. Druhou branku vstřelil ve 12. minutě technickým obloučkem Jindra, kterého našel znovu Ortman. - 1:2. v 16. minutě jsme se radovali potřetí a to když u rohového praporku byl faulován Chlup, trestný kop zahrával Nešpor, míč si našel právě Chlupa a ten bombou zvýšil na - 1:3. Ve 28. minutě stejná dvojice úřadovala znova. Nešpor zatáhl míč po pravé straně, podíval se kde se pohybuje Chlup a přilepil mu míč tentokrát na hlavu - 1:4. Ve 33. minutě se Růžička v šanci ukopnul, to bylo dobře pro Nešpora, ke kterému se míč najednou dostal a pumelící v pádu - 1:5. Gólovou půlhodinku uzavřel ve 38. minutě Chlup, kterému prodloužil míč Derda a v sólovém úniku dovršil svůj hatrrick - 1:6. Druhý poločas už se jen dohrával, naši hru kontrolovali, střelecky polevili a nechali domácí hráče v 66. minutě už jen snížit - 2:6.

Sestava: Machej - Markanovič, Jelínek, Švestka (62: Škrášek), Matoušek - Růžička, Nešpor J., Ortman, Jindra - Derda, Chlup (46:Hain).

Branky: 3x Chlup, Nešpor, Jindra, Růžička
Povrch: tráva