Muži B - FC Přední Kopanina   1 : 2

Další zbytečná ztráta!

Datum a čas: 03.11.2018 14:00 | Mužstvo: Muži B
V minulé sezóně jsme hráče Kopaniny rozdrtili doma 10 : 0, proto to mohl být ideální zápas k restartu doposud dost nepovedenému podzimu, navíc při vší úctě k soupeři, při pohledu na jejich sestavu to vypadalo, že k nám přijela stará garda. Třem hráčům už bylo přes 35 let no a dalším třem dokonce 43, 44 a 45 let. Bohužel nic z těchto aspektů nám opět vítězství nepřineslo. Nepříliš oslnivá hra, střídající světlé momenty s těmi katastrofálními, bez šťávy, bez vítězství.
Hosté moc šancí neměli, ale byli efektivní. V první půli měl velkou šanci Týbl, jeden z mála hráčů, kteří snesou přísnější měřítko, v sólovém úniku jeho střelu zastavila tyč. V 50. minutě šli hosté do vedení - 0:1. Poté přišel jalový tlak, kdy vyrovnání nám nebylo souzeno až nás hosté v 87. minutě potrestali podruhé - 0:2. Šanci ještě vykřesal v 89. minutě s chutí hrající Týbl - 1:2: To ale bylo bohužel z naší strany vše.

Sestava: Machej - Kotrč, Švestka, Jelínek, Hain (75.Procházka) - Alshinbaev, Nešpor J., Týbl, Šagala (79:Vlček), Zyta (88:Blahoňovský) - Chlup.

Branky: Týbl
Soupeř www: www.fcpk.cz