SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:611 537
Dnes:6

 
 

TJ Sokol Řepy - Muži B   2 : 2

Divoký závěr

Datum a čas: 28.10.2018 14:30 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 0 : 1
V důležitém utkání týmů ze spodní poloviny tabulky se v deštivém počasí odehrál bojovný a zajímavý zápas. Oba týmy si dokázali vytvářet šance, v proměňování jsme byli až do 82. minuty efektivnější my. Hned v 11: minutě se to potvrdilo. Domácí ve velké šanci nastřelili pouze břevno, naopak z protiútoku se ve skrumáži nejlépe zorientoval Blažek a šli jsme do vedení - 0:1: I nadále byly k vidění šance na obou stranách, možná vyloženější si vytvářeli domácí hráči až přišla 65. minuta, kdy padla druhá branka a opět do domácí sítě. Sváteční střelec Hain, který když už vstřelí branku tak je to hlavou, se na hranici šestnáctky opřel do míče tentokrát pravou nohou a bylo - 0:2. Domácí nás začali víc dostávat pod tlak a v rozmezí 82 - 85. se jim podařilo vyrovnat. V dramatickém závěru mohl rozhodnout Šagala. Nejprve nastřelil břevno a když už to vypadalo, že dorážka skončí v síti, byl náš hráč zezadu sestřelen, což signalizoval i pomezní rozhodčí - jasná penalta. K údivu všech hlavní arbitr nedostal odvahu písknout do píšťalky, zřejmě v ten okamžik sledoval vojenské vrtulníky, které se v ten moment vracely z vojenské přehlídky na ruzyňské letiště a tak zápas skončil remízou - 2:2.

Sestava: Machej - Kotrč, Švestka, Petko, Hain - Markanovič, Kratochvíl, Roubal, Blažek (66:Derda), Fassinger (60: Týbl) - Šagala.

Branky: Blažek, Hain
Diváci: 22
Soupeř www: vysledky2.zpravy.cz/sokolrepy

 
 
 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit