Muži B - SK Zbraslav   1 : 3

Krutá porážka

Datum a čas: 20.10.2018 15:30 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 0 : 3
Katastrofální první poločas nás stál všechny 3 body s neoblíbeným soupeřem. Komplikovaná hra, která nás provázela na začátku soutěže se znovu vrátila. Složitá, nepřesná a zbytečná kombinace v prvním poločase jako už poněkolikáté na našem nerovném hřišti neměla šanci na úspěch. Hosté si hru nekomplikovali a z každé příležitosti se snažili na rozdíl od nás zakončit. Do vedení šli už po třech minutách, ve 33. minutě ze standartky vytěžili druhý gól a krátce před poločasem po zbytečném faulu ve vápně z penalty nám dali lekci z produktivity - 0:3. O poločase přišlo dvojí střídání, změna rozestavení a hlavně pokyn od trenéra zjednodušit hru. A najednou jsme měli místy až drtivý tlak, hrálo se jen na jednu bránu, ale výsledkem bylo pouze snížení v 57. minutě, kdy se trefil smolař Švestka, který předtím 2x orazítkoval hlavou tyč.

Sestava: Machej - Markanovič, Švestka, Jelínek (67. Procházka), Fassinger (46. Roubal) - Alshinbaev, Týbl, Šagala, Nešpor J., Jindra (46: Kratochvíl) - Chlup.

Branky: Švestka