SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:611 537
Dnes:6

 
 

TJ Sokol Bílá Hora - Muži B   1 : 4

Datum a čas: 13.10.2018 9:30 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 0 : 2
Nováček soutěže z Bílé Hory sice uzavírá tabulku soutěže, ale výsledky neodpovídají předváděné hře, nehledě na to, že v minulém kole domácí překvapivě zvítězili na hřišti ambiciózního Radotína a tak jsme nastupovali k zápasu s velkým respektem. O našem vítězství rozhodl zkušený a zodpovědný výkon, ale i trochu štěstí, které se přiklonilo na naší stranu a to hned ve 12. minutě, kdy optimisticky naladěný Kotrč vysunul na pravé straně Derdu a jeho střela nebo spíš centr si obloukem našel cestu do sítě, gólman neměl šanci - 0:1. Do té chvíle bylo utkání naprosto vyrovnané. Další nepříjemnost domácím přinesla 27. minuta kdy musel pro zranění opustit hřiště útočník Rákosník, který vstřelil v Radotíně 2 branky. Smůla pro domácí pokračovala ve 36. minutě kdy se zranil po srážce s naším brankářem Machejem mladý a nebezpečný hráč Hotzel, pro kterého dokonce musela přijet rychlá záchranná pomoc. Tímto mu přejeme brzké uzdravení. No a závěr poločasu přinesl druhý gól v domácí síti. Nešpor skvěle zahrál ze strany ve 43. minutě přímý kop, domácí špatně obsadili naše hráče a nikým neobsazený Petko v klidu poslal podruhé míč za záda domácího brankáře - 0:2. Ve druhé půli už jsme měli výraznější převahu a šancí si vytvářeli nespočet, jenže jak je u nás v poslední době zvykem, skóre se dlouho neměnilo. Až se na to nemohl v 68. minutě dívat Nešpor, prošel do vápna, nacentroval na hlavu Chlupa a zdálo se, že je rozhodnuto - 0:3. Jenže jak už je u nás zvykem, v klidu zápasy nedohráváme. 78. minuta, faul ve vápně, penalta - 1:3. Domácí sice ožili, ale síly jim rychle ubývaly, zranil se jim další hráč a dohrávali v deseti. Naopak výsledek pak pečetil v poslední 90. minutě přesnou střelou po zemi k tyči svým druhým gólem Petko po přesné nahrávce střídajícího Hartoše - 1:4.

Sestava: Machej - Kotrč, Švestka, Jelínek, Fassinger - Derda (69. Procházka Matěj), Nešpor Jakub, Týbl, Petko, Jindra (77. Hartoš) - Chlup.

Branky: 2x Petko, Chlup, Derda
Soupeř www: http://bilka.wz.cz

 
 
 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit