Miškovice - Muži B   1 : 1

Datum a čas: 06.10.2018 11:00 | Mužstvo: Muži B
V Miškovicích, kde hřiště připomíná travnatý tankodrom jsme doposud nikdy nezvítězili, tentokrát jsme však k tomu měli určitě nejblíže. Domácím jsme měli co vracet. Loňská porážka měla velmi hořkou příchuť, zápas tehdy nedohrál po hrubém zákroku ve vápně Ondra Chlup, skončil s těžkým otřesem mozku v nemocnici. Paradoxně tehdy nepřesný rozhodčí odpískal faul našemu hráči. No a světe div se, tentýž rozhodčí byl delegován stejně jako loni a dokonce i předloni k zápasu i letos. Motivace tedy velká a hráči předváděli výborný výkon. A právě loňský smolař Chlup se ocitl v první velké šanci ve 12. minutě, obral o míč domácího obránce, ze strany šel sám na brankáře, ten však šanci zneškodnil. Ve 28. minutě spálil další velkou šanci Šagala, když běžel sám téměř přes celé hřiště a domácí gólman opět perfektně zasáhl. Do vedení šli ale domácí. Ve 36. minutě fauloval na hranici šestnáctky náš hráč a následný trestný kop nešel kopnout lépe - 1:0. Naše hráče to vůbec nerozhodilo a i nadále byli aktivnější. V další šanci mířil Šagala vedle, ale v poslední 45. minutě přišlo zasloužené vyrovnání. Rohový kop Nešpora našel hlavu Švestky a bylo - 1:1. V druhém poločase domácí postupně odpadávali fyzicky a náš tlak se stupňoval. Bohužel další gól se nám přes nespočet šancí vstřelit nepovedlo a tak zápas skončil nakonec remízou, se kterou jsou určitě více spokojeni domácí.

Sestava: Machej - Markanovič, Švestka, Jelínek, Fassinger - Růžička (90.Procházka), Nešpor J., Šagala, Týbl (76. Derda) Jindra (87.Blahoňovský) - Chlup.

Branky: Švestka
Diváci: 5