SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:611 538
Dnes:7

 
 

Muži B - Slavoj Podolí   1 : 0

Za bojovnost tři body

Datum a čas: 28.09.2018 10:30 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 0 : 0
Béčko přivítalo v 8. kole druhý tým tabulky – B tým Slavoje Podolí.
Po třech prohrách v řadě už musela přiiít nějaká změna. Byli jsme si vědomi síly soupeře a i proto jsme změnili rozestavení a zkusili některé hráče na jiných postech.Dokonce jsme obětovali našeho nejlepšího střelce Ondru Chlupa a nechali ho pouze na lavičce.
Toto rozestavení nám svědčilo a soupeře jsme od začátku zápasu jasně přehrávali. Potvrdilo se i to, že týmy z vršku tabulky mají na našem pažitu problémy.
Už v 1. minutě měla obrana hostů problémy a odražený míč se ocitl na malém vápně před Tomášem Jindrou, který ale nevyužil z větší části odkryté brány a přestřelil. Prvních dvacet minut patřilo našim, ale žádná z šancí se neuchytila a hra se postupně vyrovnala. Nicméně ani Podolí si nevypracovalo žádnou vážnější příležitost a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.
Do druhé půlky znovu nastoupili lépe naši borci, ale gól stále nepřicházel. Největším nebezpečím pro brankáře hostí byly kolem 50. minuty hned dvě dalekonosné rány Igora Šagaly. Vytáhlý gólman soupeře dokázal obě zlikvidovat a odvrátit na roh. Jako žolík nastoupil do hry v 61. minutě Ondra Chlup, který se po chvíli dostal k zakončení hlavou, ale balon do sítě neusměrnil. Naši hráči šli za vítězstvím důrazněji a málem využili velkého zaváhání soupeře. Hráč Podolí odehrával v nouzi ve středu pole před dotírajícími záložníky zpět na brankáře, ale nevšiml si Ondry Chlupa, který byl hluboko za obranou. Bohužel chvíli zaváhal a místo střely hledal Štefana Jungmanna, se kterým už se vrátil obránce a velké šanci zamezil. V 88. minutě Chlup dotíral na nejistou obranu soupeře, brankář Podolí vyběhl za vápno a chtěl míč odkopnout. Trefil jen vlastního spoluhráče, od kterého se balon odrazil na střed vápna k nohám osamoceného Ondry Chlupa, který už neměl problém dorazit do odkryté brány – 1:0. Několik gólových příležitostí sice zůstalo nevyužito, ale bojovný výkon a šťastná trefa v závěru nakonec přisoudila všechny body Stodůlkám!

Sestava: Šalanda - Markanovič (80.Setíkovský),Švestka,Petko,Fassinger, - Růžička,Nešpor,Týbl,Šagala,Jindra (61.Chlup), - Jungmann (90. Škrášek)

Branky: Chlup
Diváci: 42

 
 
 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit