SK Čechie Smíchov - Muži B   3 : 0

Herní krize

Datum a čas: 22.09.2018 16:30 | Mužstvo: Muži B
Čechie Smíchov - Muži B 3 : 0 ( 1 : 0 )

Třetí porážka v řadě za sebou prohloubila herní krizi, která nás v současnosti postihla. Bojovnost nám sice nechybí, ale neuvěřitelné chyby, jako například při prvním obdrženém gólu a katastrofální koncovka (2 vstřelené góly v posledním třech zápasech, z toho 1 vlastní). K tomu se pak přidají 2 přísné penalty a frustrace hráčů je na světě. Vrcholem pak byla čtyřminutová pasáž (55.-59.minuta), která předcházela první penaltě. Střídající Fajkus stihl totiž za tuto dobu obdržet 2 žluté karty a zápas jsme dohrávali oslabeni o jednoho hráče. Druhou penaltu za stavu 3:0 domácí sice také proměnili, ale rozhodčí jí neuznal protože domácí hráč se při rozbíhání zastavil. A tak musíme do dalšího zápasu zvednout hlavy a ze současné šlamastiky se vyhrabat.

Sestava:
Machej - Markanovič, Švestka, Kotrč (55.Fajkus) - Šagala, Nešpor J., Jelínek, Jindra (55.Růžička) - Alshinbaev (73.Derda), Chlup.
Povrch: tráva
Hřiště: Čechie Smíchov