SK Střešovice 1911 - Muži B   3 : 2

Prohra v poslední vteřině.

Datum a čas: 16.06.2018 17:00 | Mužstvo: Muži B
Pár vteřin nás dělilo od prodloužení rekordní série neporazitelnosti na 11 zápasů a 6 minut od prodloužení série výher na 9. Už jasný vítěz soutěže, který na jaře měl podobnou sérii vítězství jako my, měl prověřit sílu našeho mužstva a tak od začátku do konce se hrál kvalitní a vyrovnaný zápas. Není divu, utkali se 2 nejlepší týmy jara. Už ve 25.minutě jsme sebevědomé domácí mužstvo zaskočili. Jungmann dostal kolmou přihrávku do běhu, řítil se na bránu, brankář jeho šanci vyrazil, míč se odrazil k Voráčkovi který udělal obránci kličku, faul a rozhodčí bez váhání ukázal na značku pokutového kopu. Jelínek bez problémů proměnil a my vedli - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat 5 minut před poločasem. Trestný kop z úhlu překvapivě domácí hráč napálil do tyče a odražený míč dopravil domácí hráč do sítě - 1:1. I v druhém poločase se hrál bojovný zápas z obou stran a v 72.minutě jsme šli podruhé do vedení. Jungmann u lajny vyškolil obránce, centroval do vápna na Chlupa, domácí hráč ho v zakončení předběhl -1:2. Jenže domácí se nevzdávali a v 83.minutě po kombinační akci vyrovnali - 2:2. Když už to vypadalo, že zápas skončí spravedlivou remízou, dostal se v nastaveném čase k míči domácí hráč a šťastným lobem z 25 metrů rozhodl o nešťastné porážce našich borců. I tak jsme ale odehráli zápas se vztyčenou hlavou a hráčům patří za výkon obrovské poděkovaní a uznání. Nejen za výkon v tomto zápase, ale i za celou jarní sezónu.
Bravo hoši a děkujeme.

Branky:Jelínek, Chlup