Muži B - FK Řeporyje   2 : 1

Kdo nás zastaví ????

Datum a čas: 09.06.2018 17:00 | Mužstvo: Muži B
Ne, ani v tradičním derby jsme neztratili body a prodloužili rekordní šňůru vítězství na 8 a neporazitelnost na neuvěřitelných 10 utkání v řadě i když na výhru jsme se tentokrát pořádně nadřeli. Spousta našich hráčů dala totiž přednost benefici na Letné, ani Řeporyje nepřijeli v kompletní sestavě a tak není divu, že výkon nebyl tak přesvědčivý jako v minulém kole v Nebušicích, přesto jsou 3 body velice cenné.

Jak je u nás zvykem, dost často inkasujeme v úvodních minutách a tuto tradici jsme neporušili ani tentokrát. 13.minuta, chyba obrany - 0:1. Naštěstí se hosté neradovali dlouho. Kapitán Nešpor našel v 18.minutě kolmicí ve vápně Šagalu, ten byl faulován a sám penaltu proměnil - 1:1. Za dalších 5 minut se hosté opět radovali, naštěstí pro nás rozhodčí odmával ofsajd a branku neuznal.

Ve druhém poločase jsme zvýšili obrátky, měli převahu, gól však ne a ne vstřelit. Teprve v 85.minutě přišla rozhodující chvíle celého zápasu. Znovu Kuba Nešpor tentokrát zahrál roh na který si naběhl Ondra Chlup a vítěznou brankou zařídil 3 body - 2:1.

Sestava: Machej - Markanovič, Jelínek, Švestka, Matoušek(71:Růžička) - Zyta (84:Derda), Nešpor J., Ortmann, Fassinger - Šagala, Chlup.

Branky: Šagala,Chlup
Povrch: tráva