Muži B - Miškovice   2 : 0

Vítězná série pokračuje

Datum a čas: 12.05.2018 17:00 | Mužstvo: Muži B
Čtvrté vítězství v řadě a šestý zápas bez porážky jsme si připsali proti Miškovicím. Hosté měli v týmu sice několik šikovných hráčů, ale rozhodně nepůsobili kolektivním dojmem jako naši hráči, kteří měli větší hlad po vítězství. Hosté sice měli ze začátku více šancí, ale štěstí stálo na naší straně. V 10.minutě nejprve nastřelili břevno Machejovi svatyně a ještě větší možnost jim přinesla 28.minuta, když Jelínek zahrál nešťastně ve vápně rukou a kopala se penalta. V tu chvíli nám nahrála kvalita našeho hřiště neboť hostující hráč bránu vysoko překopl! Tohle byl zřejmě zlomový moment zápasu, protože naši hráči dostávali hosty více pod tlak, k ničemu je nepouštěli a krátce po přestávce jsme šli do vedení. Ve 48.minutě Nešpor poslal míč do křídla Ortmannovi, který nacentroval do vápna a Vlček propasíroval míč do sítě - 1:0. V 70.minutě pak přišel nejhezčí okamžik zápasu. Aktivní Ortmann si předsunul míč a ze 30ti metrů vypálil nechytatelnou pumelici přímo do šibenice, brankář neměl nárok - 2:0. Zbytek utkáni se dohrával v exhibičním tempu a naši zaslouženě získali 3 body.

Sestava: Machej - Kotrč, Švestka, Jelínek, Voráček - Markanovič (83.Jindra), Nešpor J, Ortman, Vlček - Jungmann (79.Derda), Chlup (68.Kolář).

Branky: Vlček,Ortmann
Povrch: tráva