AFK Slavoj Podolí - Muži B   0 : 1

Odměna za bojovnost

Datum a čas: 05.05.2018 10:15 | Mužstvo: Muži B
Na čtvrtečním tréninku to vypadalo, že k zápasu ani nepojedeme. Omluvenky hráčů na zápas se jen hemžily, navíc i trenéři byli na zápas omluveni a hrozil pěkný průšvih. Přesto se našemu trenérovi podařilo poskládat solidní tým, který neměl co ztratit. Soupeř měl před zápasem o devět bodů více, navíc z Podolí často body nevozíme. Od začátku zápasu však bylo vidět, že tentokrát to nemusí dopadnout vůbec špatně. Od začátku do konce se hrál vyrovnaný zápas a zastupující trenér Mára Nešpor sám v průběhu utkání konstatoval, že to bude zápas o jednom gólu a jeho slova se naplno potvrdila. Ten gól jsme vstřelili šest minut před koncem my a opravdu stál za to. Petr Musil zahrával z 25ti metrů přímý kop, místo střely chytře přehodil zeď, kam si naběhl kapitán Kuba Nešpor, obelstil brankáře a levačkou do prázdné brány rozhodl zápas. Nádherný okamžik! Hráči celý zápas dřeli, obranu dirigoval skvělý Musil, v brance spolehlivý a jistý Machej, spolehlivá záloha a dříči v útoku. To byl klíč ke třem bodům. A když už v 89.minutě musel střídat vyčerpaný Derda, tak střídající Skála, posila z céčka zabránil jistému gólu. Bravo hoši, takhle se bojuje za Sokol!

Sestava: Machej- Markanovič, Musil, Jelínek, Fassinger - Derda (89.Skála), Nešpor J, Petko, Vlček - Jungmann, Kolář.

Branka: Nešpor
Povrch: tráva