FC Zličín - Muži A   3 : 1

Datum a čas: 02.06.2018 10:30 | Mužstvo: Muži A
Bez několika hráčů základní sestavy jsme jeli k sousedovi nejen z Prahy 5 ale i k sousedovi v tabulce prodloužit 3 zápasovou vítěznou sérii, bohužel jsme odehráli zápas plný smůly.

Domácí byli od začátku lepší, přehrávali nás ve středu hřiště, rychle kombinovali a my se dlouho nemohli dostat do hry. První varování přišlo v 10. minutě kdy domácí hráč utekl po pravé straně a jeho pumelici zastavilo břevno. První smolný moment přišel v 15. minutě, kdy pro zranění musel opustit hřiště Kratochvíl. Druhý smolný moment přišel ve 26. minutě. Domácí hráč dostal kolmou přihrávku mezi obránce a s přehledem otevřel skóre - 1:0. Hned o dvě minuty později vystihl malou domů domácí hráč, udělal kličku Chramostovi, šikovně mu přepadl přes nohu a rozhodčímu nezbývalo nic jiného než odpískat pokutový kop. Bomba do středu brány - 2:0. Poté přišla minutová přestávka na občerstvení a naše hráče zřejmě polila živá voda. Najednou jsme měli hru pod kontrolou my a vytvářeli si i šance. Ve 34. minutě měl šanci Vlček ale z úhlu mířil vedle a i další možnosti zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru - dolů, šance přibývaly na obou stranách až přišla 61. minuta, která zřejmě rozhodla zápas. Domácí hráč se opět ve vápně poslušně poroučel k zemi, opět penalta, opět bomba doprostřed - 3:0. Naděje mohla přijít v 66. minutě a to když naši předvedli ve vápně nejhezčí akci zápasu, jenže Vondráček před odkrytou bránou neuvěřitelně selhal.

Nejsmutnější a nejsmolnější chvíle přišla v 72. minutě. Brankář Chramosta nešťastně spadl na rameno, vážně se zranil, dokonce v jednu chvíli byl i v bezvědomí a musela přijet sanitka. Držíme palce a přejeme brzké uzdravení. Do brány musel nastoupit obránce Voráček a při svém debutu udržel čisté konto.

V nastaveném čase, v 94. minutě zahrál domácí hráč ve vápně rukou a kapitán Jírec už jen korigoval na konečných - 3:1.

Sestava: Chramosta (79:Voráček) - Chlad, Jírec, Lněnička, Voráček (79: Kotlík) - Kratochvíl (15. Vlček, 62. Markanovič), Vondráček, Petko, Zyta - Alshinbaev T, Jungmann (87: Alshinbaev V.).
Povrch: tráva
Hřiště: Zličín