SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:611 538
Dnes:7

 
 

Sokol Cholupice - Muži A   0 : 4

Tři body do Stodůlek !!

Datum a čas: 20.05.2018 17:00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 0 : 2
Na mistrovské utkání do Cholupic jsme odjížděli za krásného, slunečného počasí. Bylo nám jasné, že nás nečeká nic lehkého. Domácí tým bojuje o záchranu a potřebuje každý bod, navíc někteří jejich hráči se vyznačují velice tvrdou, mnohdy by se nechalo říct až záludnou hrou, kde jde vyloženě o zdraví. Hráči byli na toto vše upozorněni a bylo jim kladeno na srdce, že souboje mohou hodně bolet.

Zápas začal snahou domácího mužstva vstřelit rychle branku a na jejich levé straně byl aktivní hráč Srba, naštěstí mu došla po pár minutách šťáva a poté se věnoval hlavně důrazu v soubojích. My jsme si hned na začátku vypracovali šance, ale Timi, Tomáš Z., nebo Marek své nájezdy neproměnili. Až přišla jedenáctá minuta, na prostrčení Marka si naběhl Timi a my šli do vedení. O šest minut později unikl David Světlík a Štefan levačkou dal na 2:0. I poté jsme měli více ze hry, ale největší šanci si vypracovali hráči Cholupic po rohovém kopu, kdy Vory míč vykopl z brankové čáry a poté Honza Chlad zakopl míč do bezpečí. Za zmínku stojí strkanice našeho Vojty s domácím hráčem, kterou rozhodčí ukončil žlutou kartou pro oba. My jsme se v konci prvního poločasu prezentovali nepřesnou hrou a tak poločas
skončil 2:0 pro nás.

O poločase jsme museli hráče uklidňovat, ať se věnují fotbalu a nenechávají se strhnout k faulům nebo diskusím. Hlavně zachytit začátek a nedat domácím možnost se přiblížit na dostřel jednoho gólu.

Do druhého poločasu jsme naštěstí nastoupili plně koncentrováni na hru a výsledkem byla třetí branka v síti domácích. Marek projel hřištěm a jeho finální přihrávku Štefan proměnil. Super. Poslední branku utkání vstřelil Petr Vondráček po úniku Timiho. Měli jsme i několik dalších šancí, ale nic jsme již neproměnili. Domácí ve druhém poločase naši branku nijak neohrozili.

Výhra naprosto zasloužená a tři body putují do Stodůlek.

Sestava:
Šalanda Vojta - Chlad Jan, Jirec Jan, Lněnička Jakub, Voráček Lukáš - Zyta Tomáš (60. minuta Vlček Tomáš), Nešpor Marek (79. minuta Alshinbaev Viatcheslav), Vondráček Petr (90. minuta Kotlík Marek), Světlík David - Jungmann Štefan (70. minuta Markanovič Daniel), Alshinbaev Timur (90. minuta Průcha Jan)

náhradníci: Kratochvíl Lukáš

Branky:
11. minuta Alshinbaev Timur as. Nešpor Marek 0 : 1
17. minuta Jungmann Štefan as. Světlík David 0 : 2
66. minuta Jungmann Štefan as. Nešpor Marek 0 : 3
78. minuta Vondráček Petr as. Alhinbaev Timur 0 : 4

žlutá karta: Šalanda Vojta, Nešpor Marek
Povrch: tráva
Hřiště: Cholupice
Rozhodčí: Andras - Polena, Tsarev - Čadský
Soupeř www: www.sokolcholupice.cz

 
 
 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit