Muži B - SK Střešovice 1911   1 : 5

Datum a čas: 18.11.2017 13:30 | Mužstvo: Muži B
Lídr soutěže vyhrál zaslouženě. Výsledek je pro nás možná až příliš krutý na druhou stranu jsme měli v některých momentech štěstí, kdy nás zachránila tyč, 2x zachránili míč směřující do brány naši záložníci, několik skvělých zákroků musel vytáhnout í gólman Machej.
Hosté se dostávali do šanci jednoduše, hlavně po našich chybách v rozehrávce a uměli je í trestat. Není proto divu že v 31.a 38.minutě udeřili, získali dvoubrankový náskok a vedli - 0:2. Rozhodující okamžiky přišly mezi 41.-51..minutou. Nejprve ve 41 .minutě zachránil na brankové čáře Blahoňovský a tentýž hráč vstřelil po nahrávce Šagaly ve 44.minutě gól naděje - 1:2. Dvě minuty po přestávce ve 47.minutě udržel naději ještě Nešpor, který rovněž vykopával míč z brankové čáry a když ve 48.minutě mohl Kolář vyrovnat, ale tváří v tvář gólmanovi hostí branku nedal tak znovu trestali hosté: 51..minuta - 1:3 a 60.minuta - 1:4 a bylo rozhodnuto. Od tohoto momentu se už zápas dohrával, sedm minut před koncem hosté vstřelili opět po chybě v rozehrávce ještě jeden gól a uzavřeli brankovyý účet utkáni - 1:5. Našim hráčúm nelze upřít snahu a bojovnost ale vlastnimi chybami se připravili o lepší výsledek.

Sestava: Machej - Růžička, Švestka, Vlasák, Fassinger (78.Derda) - Jelínek - Blahoňovský (68.Kotlík)), J.Nešpor, Setíkovský (46.Markanovič) - Šagala, Kolář(68.Vlček).

Branka: Blahoňovský ml.
Povrch: tráva