FK Řeporyje - Muži B   2 : 3

Datum a čas: 11.11.2017 14:00 | Mužstvo: Muži B
Přestože jsme byli po většinu zápasu lepším mužstvem vítězství jsme dokonali až v samotném závěru.
Začátek nám ale vůbec nevyšel. V 7. minutě nadvakrát Machej reflexivnimi zákroky ještě zlikvidoval tutovku domácích, ve 12. minutě však už byl na střelu krátký.
Po centru zprava náš obránce totiž podklouzl a domácí hráč už neměl problém vstřelit gól - 1:0.
Naši se tímto probrali a začali si vytvářet vyložené šance taky, bohužel do poločasu se ještě vyrovnat nepodařilo. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali v 50. minutě, kdy na levé straně střídající Setíkovský, lehce obešel obránce, našel ve vápně Koláře, který chytil v posledních zápasech střeleckou formu a vyrovnal - 1:1.
Od tohoto okamžiku přišel chvílemi až drtivý tlak našich borců, domácí odcházeli fyzicky, nestíhali a druhý gól visel ve vzduchu.
Jenže bolest posledních zápasů - neproměňování šanci se naplno v těchto momentech projevilo. A když se v 70. minutě z ojedinělého útoku dostali domácí do šance, hráč si došel pro penaltu, šikovně upadl přes nohu našeho záložníka a veterán Patrik Štěpánek se v těchto situacích nemýlí - 2:1.
A najednou to vypadalo, že další nešťastný zápas je na světě!!! Naštěstí se tentokrát ukázala morální síla a bojovnost našich hráčů. Nadále jsme soupeře drtili a v 83. minutě přišlo vyrovnání.
Nešpor zavezl míč do vápna, v závaru před bránou se nejlépe orientoval Setíkovský a po zásluze vyrovnal - 2:2.
No a netrvalo dlouho a přišel dokonalý obrat. Rozhodující 85. minuta, Kotrč centruje do vápna no a střelec posledních zápasů Kolář bombou dává třetí gól - 2:3.
V poslední minutě domácí měli ještě možnost na vyrovnání ale naši hráči vítězství už ubránili.
Za celkový výkon a obrat v závěru utkání si hráči zaslouží pochvalu.

Sestava: Machej - Hain (75. Derda), Kotrč, Švestka, Matoušek (46. Setíkovský) - Jelínek- Blahoňovský, J. Nešpor, Fassinger - Kolář, Šagala.

Branky: 2x Kolář, Setíkovský
Povrch: tráva