FK Zlíchov 1914 - Muži A   5 : 4

Den otevřených dveří !!

Datum a čas: 11.11.2017 14:00 | Mužstvo: Muži A
Na mistrovské utkání do Zlíchova jsme odjeli s jediným cílem - vyhrát!!

Utkání jsme nezahájili dobře, při první šanci domácích naštěstí rozhodčí mával ofsajt a při druhé šanci domácí hráč těsně přestřelil. Poté přišla naše chvíle, Timi tvrdou střelou překonal domácího gólmana, kterému prošel míč pod rukama a mezi nohama, až se dokutálel do sítě. Pak přišel rohový kop domácích, neobsazený domácí hráč a bylo vyrovnáno. Střela Marka Nešpora ze 28 metrů skončila v síti Zlíchova a my opět vedli. Bohužel, ne dlouho. Prohraný souboj před naším vápnem, průnik domácího útočníka, který střelou k tyči vyrovnal. My jsme se i nadále snažili jít do vedení. Na centr Marka Nešpora vyskočil Honza Jirec a bylo to 3:2 pro nás.

Tímto výsledkem skončil první poločas. O poločase jsme si řekli o prohrávaných osobních soubojích a o nutnosti zlepšit přihrávku.
Kecy zůstaly v šatně.

Dvě blbosti v počátku druhého poločasu dovolili domácím obrátit vedení na jejich stranu. Pak jsme opět nabrali otáčky a tlačili jsme se dopředu. Výsledek se naštěstí dostavil. Honza Roubal propasíroval přihrávku na Štefana, který zaznamenal konečně svojí první branku v dresu Stodůlek. I nadále jsme byli aktivní, ve snaze otočit výsledek. Chyby, kterých jsme se dopouštěli v tomto utkání byly nekonečné
a domácí opět po rohovém kopu šli do vedení. Opět neobsazeno. Ve zbytku zápasu domácí tým vedení ubránil a my jsme byli s odpuštěním za blbce.

Tolik chyb a tolik prohraných soubojů a nechuť obsazovat protihráče se jen tak nevidí. Tentokrát to z naší strany k vidění bohužel bylo.

Sestava:
Šalanda Vojta - Vlasák Tomáš, Jirec Jan (46. minuta Markanovič Daniel), Roubal Jan, Lněnička Jakub - Zyta Tomáš,
Nešpor Marek, Chlad Jan - Alshinbaev Timur, Světlík David - Jungmann Štefan

náhradníci: Porada Jiří, Průcha Jan