Dnes:4

Muži C - PSK Olymp Praha   4 : 3

Datum a čas: 16.11.2014 10:00 | Mužstvo: Muži C
Poločas: 1 : 1
V posledním zápase jara jsme s tímto soupeřem vyhráli 5:4 a brankové hody se konaly i tentokrát. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem ve všech směrech. První akci jsme si vypracovali hned v 5. minutě, kdy dlouhý a přesný pas si zpracoval Blahoňovský, bohužel jeho střela mířila vedle. Soupeřovu branku jsme ohrožovali především střelami z vápna. Další slibnou šanci měl z přímáku z hranice vápna Fassinger. Jeho točená střela mířila půl metru nad. Vedení jsme se dočkali přibližně ve 20. minutě. Trestný kop z 19 metrů si vzal k exekuci Odvárka. Přestřelil zeď a míč skončil v síti, 1:0. Bohužel z ojedinělé šance soupeře jsme inkasovali 5 minut před poločasem. Ač byl hráč na hranici vápna atakován, přesto dokázal šťastně vystřelit a střela letící půl hodiny zamířila přesně k tyči, 1:1. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší dobré hře a dočkali jsme se vedení. Kapitán Souček se nepáral s nabídkou na střelu z 22 metrů a přesně mířenou bombou na vzdálenější tyč nám dal vedení, 2:1.

Stále jsme byli nebezpečným týmem, chyběla jen přesnější přihrávka do vápna. Na 3:1 dokázal zvýšit po rychlém útoku a přihrávce Sedláčka svojí druhou brankou v zápase Odvárka. Místo klidného kontrolování zápasu jsme obdrželi branku na 3:2. Javor zůstal v bráně jako opařený po lobíčku soupeře. Klid do našich nohou dal v 70. minutě navrátilec do sestavy Sedláček. Skvostný centr do vápna poslal Souček a jak sám říkal Kuba, tohle nešlo nedat, 4:2. Soupeř ke konci zápasu ještě dokázal utkání zdramatizovat, kdy po sérii nedorozumění a nedůrazu v našem vápně propálil Javůrka v bráně útočník Olympu, 4:3.

Všechny body zůstaly ve Stodůlkách a výhra nás po podzimu katapultovala na 8. místo se 14 body. Po zápase proběhlo tradiční loučení s podzimní části sezony. Beseda nejen o sportu proběhla úspěšně a uzavřela tím podzim.

Sestava: Javůrek - Hříbal (46. Varga), Šejvl, Bůžek (75. Sadílek), Fassinger - Blahoňovský (66. Hábl), Odvárka, Souček, Sedláček - Odvárka, Skála (72. Čeleďa)

Branky: 2x Odvárka, Sedláček, Souček