Dnes:2

TJ Sokol Lipence - Muži C   1 : 0

Datum a čas: 09.11.2014 14:00 | Mužstvo: Muži C
Poločas: 1 : 0
Na zápas jsme jeli oslabeni o několik hráčů základní sestavy a měli jsme obavy, abychom složili alespoň základní jedenáctku. Na poslední chvíli nám přišel pomoci i Petr Týbl (ještě jednou děkujeme), který si mohl v klidu vychutnat doma kachnu se zelím. První poločas moc šancí nenabídl. Jak domácím, tak i nám chyběl ve finální fázi větší klid. Domácí se ujali vedení, když Hašek proměnil se štěstím vymyšlenou penaltu. Do poločasu se už nic zajímavého nestalo, stav byl tedy 1:0. Ve druhé půli jsme byli jednoznačně lepším týmem, bohužel jsme selhali na naší bídné koncovce. Šlemendu 2x vychytal brankář,Bůžek netrefil v jasné šanci hlavou míč a ke konci zápasu mohl vyrovnat Hábl,ale jeho střela mířila nad a my odjíždíme z Lipenců bez bodů. Za náš dobrý výkon jsme si zasloužili minimálně bod. Ovšem bez branek se vyhrát nedá. Poslední zápas podzimu odehrajeme na UMT Klausova, kde věříme ve vítězství.

Sestava: Třesohlavý - Varga (70.Týbl), Šejvl, Grňo, Fassinger - Blahoňovský, Krčál, Souček, Bůžek - Macháč (45. Hábl), Šlemenda

ŽK: Blahoňovský