Mladší dorost

Muži C - Sokol Lochkov   2 : 3

Datum a čas: 01.11.2014 14:00 | Mužstvo: Muži C
Na domácí zápas s Lochkovem bude chtít každý co nejrychleji zapomenout. Soupeř přijel pouze s 10 hráči a v bráně měli hráče z pole, který po zápase přiznal, že nikdy nechytal. Úvod zápasu nám vyšel a nikdo v tu dobu netušil, že ze zápasu se vyklube pořádná fotbalová ostuda. V 5. minutě po akci z levé strany nacentroval do vápna Sedláček. Jeho centr našel hlavu osamoceného Součka, který uklidil míč do sítě, 1:0. Od této doby začalo jedno velké střelecké trápení (Odvárka břevno, Blahoňovský z malého vápna hlavou mimo, střely z vápna pochytal hostující rankář) Šance střídala šanci, bohužel uklidňující branka nepřišla. Za to jsme byli potrestáni brankou do šatny. Zbytečná ztráta Sedláčka na soupeřově polovině, která vyústila v rychlý brejk. Hostující útočník si v souboji 1 na 1 dokázal poradit a nedal Javůrkovi v brance šanci, 1:1. O poločase jsme si něco řekli a do 60. minuty to perfektně plnili. Lochkov jsme zatlačili až k vápnu, jenže co mi v tento den spálili, by bohatě stačilo na Čarodějnice. A jak to v takovýchto zápasech bývá, přišel další trest, který nám na sebedůvěře rozhodně nepřidal. Hosté zahrávali roh a na malém vápně osamocený Machač hlavičkoval v pozici, kde se nacházejí kolena přímo do brány, 1:2. Od této chvíle jsme naprosto přestali hrát. Nedařila se kombinace, někteří jedinci si začali míč držet jen pro sebe a tak nebylo divu, že jsme inkasovali rozhodující úder na 1:3 v 78. minutě. Dlouhý míč do vápna, který skákal asi 10 vteřin až se hostující hráč objevil sám před Javůrkem a lobem ho přehodil. V 86. minutě Skála ještě zdramatizoval utkání na rozdíl jedné branky, kdy dorážel střelu Krčála. Další naprosto zbytečná ztráta bodů, která bolí o to víc, že jsme po závěrečném hvizdu byli hráčům a trenérovi z Lochkova pro smích. Soupeř dohrával vesměs v 8 lidech (jeden dostal úder do hlavy a po celý zápas byl mírně otřesen a druhý si natáhl tříslo). Pokud se chceme ve 2. třídě udržet, je potřeba nechat si srandičky až po zápase do místní putiky a na hřišti být 100% koncentrován. Nadávky na hřišti nikomu nepomůžou!!! Na nápravu tohoto výkonu máme 2 kola. V ních věříme, že se vzchopíme a nějaké body do tabulky přidáme.

Sestava: Javůrek - Všetečka, Labuť (60.Macháč), Šlemenda, Fassinger - Blahoňovský, Krčál, Souček, Sedláček - Odvárka, Skála

Branky: Souček,Skála

Na lavičce připraveni: Třesohlavý, Večeřílek, Čeleďa