Mladší dorost

FK Řeporyje - Muži C   3 : 2

Derby bez bodu.

Datum a čas: 12.10.2014 16:00 | Mužstvo: Muži C
Odčinit předchozí domácí debakl s Nebušickem, to byl náš jasný cíl. Nemohla být větší motivace než to napravit v derby s Řeporyjema. Před zápasem jsme byli upozorněni na domácího kanonýra Válce že nastoupí. Naše obrana si zřejmě myslela, že Válec góly dávat neumí. Nebylo to ale jen o obraně, ale o celé jedenáctce, která vyběhla na hřišti. Byl to protrápený poločas hrůzy, ve kterém chyběla chuť do hry, chuť hrát s míčem, chyběl také pohyb, nahrávka a bohužel i nějaká ta šance. Domácí mančaft nebyl kvalitativně lepší, ale měl chuť hrát a my jsme za to byli potrestáni. První branka přišla po kombinaci hostů na pravé straně, domácí útočník posunul do běhu na Válce a ten neměl nejmenší problém vstřelit branku podél bezmocného Javora. Když domácí zahrávali svůj třetí roh, který byl výborně zahrán, udeřili podruhé. Stoper Řeporyj vyskočil nejvýše a bylo to 2:0. Poločas mohl skončit i horším výsledkem pro nás, ale ostatní šance nedokázali domácí proměnit. Za poločas šli například třikrát do přečíslení 3 na 2. To byl výsledek naší naprosto neorganizované hry. Do druhé půle jsme šli s odhodláním výsledek zvrátit. Jenže opět obrana zaspala a Válec se řitil v 50. minutě sám na bránu a bombou k tyči zvýšil na 3:0. Teprve až od tohoto stavu jsme začali hrát fotbal. Snížit se nám podařilo v 70. minutě po pěkné akci, kterou ve středu hřiště rozjel Souček, který vysunul Blahoňovského, ten se prodral do vápna a naservíroval gól pro Skálu, 3:1. Domácím úplně odešla fyzička a my začali domácí tlačit. Deset minut před koncem šel sám na brankáře Odvárka, ale svojí střelu zamířil do břevna. Snížení na rozdíl jedné branky se podařilo v 88. minutě. Po závaru ve vápně našel Skála před prázdnou bránou Blahoňovského a ten neměl problém skórovat, 3:2. Bohužel už se výsledek nezměnil a herní propad pokračuje. Tímto herním projevem budeme dostávat příděly od každého soupeře. Řeporyje nebyli lepší, ale výhru si po našem VELMI tragickém 1. poločase zasloužili.

Sestava: Javůrek - Všetečka (65.Blahoňovský), Labuť, Šlemenda (75.Šejvl), Fassinger - Bůžek, Souček, Krčál, Sedláček (45.Sekanina) - Skála, Odvárka

Branky: Skála,Blahoňovský

ŽK:Souček

Náhradníci: Hábl,Třesohlavý
Kód utkání: Derby bez bodu.
Soupeř www: http://fk.reporyje.com

Muži C, 2. třída - skupina C