Muži C - TJ Sokol Nebušice   2 : 5

Céčko poprvé bez bodu.

Datum a čas: 04.10.2014 13:30 | Mužstvo: Muži C
Poločas: 0 : 1
V dalším zápase na našem pažitu jsme přivítali mužstvo z Nebušicka. Soupeř to byl velmi běhavý a ze začátku nám dělal problémy. Ale i my jsme měli své šance. Kuba Sedláček se řítil sám na brankáře, kdy si převzal balon na půlce, ale svým typickým zakončením trefil pouze břevno. Další naši šanci spálil Večeřílek, kdy po pěkně kombinaci se ocitl sám na vápně, ale jeho střela skončila úplně mimo. Bohužel jsme opět inkasovali jako první a to po rohu. Míč směřoval přímo na Karla, který si zařval mám, ale balón i přesto skončil v síti, 0:1. Druhý poločas nám vůbec nevyšel. Nejdříve jsme prohrávali 0:2, kdy z pravé strany z úhlu překonal hostující hráč našeho brankáře a poté už i 0:3 (opět po rohu). Malá naděje svitla v 80. minutě, kdy nádherný křižný centr zprava poslal střídající Hábl přímo na nohu Sedláčka, který si zpracoval a pohotově zakončil, 1:3. V 85. minutě to vypadalo už nadějněji. Nejdříve Hábl trefil z bezprostřední blízkosti tyč, odražený míč se ocitl u Všetečky, který zachoval chladnou hlavu, obhodil si hráče a nekompromisně z blízka zavěsil, 2:3. Bohužel z následné akce jsme inkasovali na 2:4 a v poslední minutě unikajícího útočníka jasně fauloval Šejvl a z následné penalty uzavřel hostující hráč skóre na 2:5. První porážka je velmi krutá a máme v příštím derby co napravovat.

Sestava: Třesohlavý - Všetečka,Šejvl,Varga,Fassinger - Blahoňovský (70.Čeleďa),Šlemenda,Souček,Sedláček - Večeřílek (65.Skála),Macháč (75.Hábl)

Branky:Sedláček,Všetečka

Náhradníci: Labuť

ŽK: Večeřílek
Povrch: tráva
Hřiště: Stodůlky