Dnes:4

Muži C - SK Střešovice 1911   2 : 1

Datum a čas: 25.09.2014 17:00 | Mužstvo: Muži C
Poločas: 1 : 0
V dohrávaném zápase 3. kole přijel na náš pažit tradiční soupeř ze Střešovic. Ti přijeli se svojí juniorkou tvořenou hráči ročníku 95 a 96 doplněné o 2 starší hráče. Pokud jsme se chtěli dostat na 1. příčku, museli jsme zápas vyhrát. Zápas začal dvěma tutovými šancemi hostů, ale ani na jeden pokus si nemusel Karel sáhnout. Další šance Střešovic skončila na tyči a z následného protiútoku založeného u naší brány se po přihrávce Večeřílka před prázdnou bránou prosadil Skála 1:0. Následovala série šancích na obou stranách. Kuba Sedláček se řítil sám na bránu a místo střely k tyči volil jeho oblíbený lobíček, branka z toho nebyla. Šance soupeře většinou šly mimo bránu. I přes děravé obrany na obou stranách se šlo do šaten za stavu 1:0 pro nás. Ve druhé půli trend zahozených šancí pokračoval. To zlomil až hvězdný Sedláček, který dostal skvostný centr zprava od Blahoňovského přímo na hlavu a to nešlo nedat, 2:0. Utkání zdramatizovali hosté v 70. minutě, kdy zbytečně uspěchaný aut Sedláčka našel přímo nohu hráče Střešovic, který vyslal do brejku útočníka a ten před prázdnou bránou našel svého spoluhráče, který snížil na konečných 2:1.Tento výsledek nás posunul do čela 2 třídy skupiny A

Sestava: Třesohlavý - Všetečka,Labuť (55.Varga),Šlemenda,Fassinger - Blahoňovský (70.Mašek),Krčál,Souček,Sedláček - Skála,Večeřílek(80.Čeleďa)

Náhradníci:Javůrek,Hábl

Branky: Skála,Sedláček

ŽK: Souček

Povrch: tráva