ABC Braník - Muži A   3 : 1

Z Braníků s prázdnou

Datum a čas: 21.09.2019 10,15 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 3 : 0
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajeli do Braníka, kde jsme před deseti dny dostali v poháru
osm gólů. Ve čtvrtek si na tréninku přetrhl achilovku Vojta a tak do branky musel opět David a zachytal skvěle.

Vojtovi přejeme co nejrychlejší uzdravení a věříme, že po rehabilitaci se opět postaví do naší branky.
Před zápasem jsme nasbírali nějaké omluvenky v podání Alexe, Vildy, Domina a již zmíněného Vojty.

Vstup do zápasu jsme měli famózní. Ve čtvrté minutě jsme špatnou přihrávkou přišli o míč, rychlý protiútok a 1:0 pro domácí.
V páté minutě jsme po rohovém kopu trefili břevno a v sedmé minutě to již bylo 2 : 0. Opět zkažená přihrávka,
rychlý protiútok a gól. Poté jsme do konce poločasu dobívali branku domácích, ale výsledkem bylo pouze nastřelené
břevno z trestného kopu (Petr) a další šance zlikvidoval domácí gólman. Výsledkem zmaru byla poslední minuta
prvního poločasu a třetí branka v naší síti.

V poločase jsme si ukázali chyby, které jsme dělali a příslib, že v bojovném výkonu budeme pokračovat.

Jestliže první poločas byl v naší režii a góly stříleli pouze domácí hráči, tak druhý poločas byl vyrovnaný,
kde si obě mužstva vypracovala několik velkých příležitostí ke vstřelení branky, ale využita byla pouze jedna.
Po přihrávce Michala skóroval svoji premiérovou mistrovskou brankou v áčku Luka.

Zápas jsme prohráli zbytečnými chybami ze začátku zápasu. Musíme se na toto zaměřit, jelikož je to již
druhý zápas za sebou, kdy na samém startu do zápasu inkasujeme.

Sestava:
Machej David - Chlad Jan, Lacina Martin, Roubal Jan, Voráček Lukáš (63. minuta Zyta Tomáš) -
Alshinbaev Timur (87. minuta Hartoš Radim), Ortman Matyáš, Musil Petr (72. minuta Trifunovič Luka),
Kratochvíl Lukáš, Světlík David (72. minuta Fassinger Lukáš) - Klouda Michal

Branky:
4. minuta Palko Lukáš 1 : 0
7. minuta Palko Lukáš 2 : 0
44. minuta Platil Tomáš 3 : 0
75. minuta Trifunovič Luka as. Klouda Michal 3 : 1
Povrch: tráva
Hřiště: ABC Braník
Rozhodčí: Vítek - Vojnovič, Frank - Tomšů