Muži A - Dolní Chabry   1 : 1

S Dolními Chabry pouze bod !!

Datum a čas: 25.05.2019 14,45 | Mužstvo: Muži A
Na mistrovské utkání přijelo mužstvo z Dolních Chaber, které se usadilo na druhém místě tabulky, s již zajištěným postupem do přeboru. Mužstvo disponuje mladými hráči, kteří jsou velice běhaví a navíc ještě hodně fotbalový.

Před zápasem jsme si jasně řekli, že jestliže chceme uspět, nesmíme dát soupeři prostor. To značí, zahustit střed pole, důkladně obsazovat, nehrát si míčem a hrát rychle dopředu.

V prvním poločase jsme byli výrazně lepší a hosty jsme nepustili do žádné šance, my jsme si vypracovali šancí několik, ale zužitkovat se nám podařilo pouze jednu, když Michal po uvolnění Petrem neomylně vymetl pravý horní roh hostující branky. Vedli jsme 1:0. Do konce poločasu jsme byli nadále aktivnější, ale skóre se nám navýšit nepodařilo.

O poločase jsme si řekli něco o průběhu prvního poločasu, s tím, že je důležité chytit začátek druhého poločasu a nedat soupeři možnost otočit výsledek.

Bohužel, veškerá slova řečená o přestávce šla do ……...., začali jsme jako ……… , hosté ve třetí minutě druhého poločasu vyrovnali a my vypadali jako ........ Hosté začali kralovat. Naštěstí jsme měli v brance Vojtu, který zabránil dvěma vyloženým šancím hostů. To byla chvíle, kdy i na střídačce padaly slova, která se nenacházejí ve slušném slovníku. Naštěstí jsme se srovnali, začali hrát opět to, co jsme si řekli,
hosté vystřídali svého kapitána, který byl stěžejním hráčem Dolních Chaber. Hra se vyrovnala, hosty jsme již do šance nepustili. Byli jsme to my, kdo mohl strhnout vítězství na svoji stranu, ale již nám štěstí nepřálo a tak zápas skončil remízou.

Před zápasem bychom bod brali všemi deseti, ale dle průběhu zápasu byla nakonec ztráta bodů zbytečná. Chtělo to pouze vyvarovat se výpadku na začátku druhého poločasu a mohli jsme slavit vítězství.

Sestava:
Šalanda Vojta - Jovič Alexandar, Petko Dominik, Lněnička Jakub, Chlad Jan - Alshinbaev Timur (87. minuta Vlček Tomáš), Musil Petr, Kratochvíl Lukáš (90. minuta Kotrč Michael), Světlík David, Zyta Tomáš (83. minuta Voráček Lukáš) - Klouda Michal

Branky:
29. minuta Klouda Michal as. Musil Petr 1 : 0