SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:611 537
Dnes:6

 
 

Lipence - Muži A   0 : 1

Tři body z Lipenců !!

Datum a čas: 19.05.2019 17,00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 0 : 0
Na zápas do Lipenců jsme odjeli bez pěti hráčů a tak jsme byli rádi, že s pomocí hráčů béčka jsme dali sestavu dohromady, za což jim velmi děkujeme. Soupeře jsme nemohli ani trochu podcenit, i když se nacházel na posledním místě. Jedině výhra jim mohla dát naději na záchranu.

Od začátku zápasu to byl boj, kde jsme byli fotbalovější, ale z aktivity pramenily pouze dvě nastřelené tyče (Maty a Petr) a neproměněné šance (Marek a Michal). Ani domácí nebyli zalezlí, jednou jsme je pustili do brejku, který zneškodnil Vojta, pak nastřelili domácí břevno naší branky a posléze si domácí hráč tak dlouho štěloval míč na malém vápně, až naši obránci jeho střelu stačili zablokovat.

O přestávce jsme si odpočinuli, osvěžili, nabumbali, řekli něco o chybách v naší hře a slíbili jsme si, že budeme bojovat i ve druhém poločase a pokusíme se odvézt toužené tři body.

I ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem, ale kombinace trochu vázly a průniky jsme nedotáhli do konce. Domácí tým hrozil dlouhými nákopy na svého vysokého útočníka, který se snažil srážet nakopávané míče na nabíhající spoluhráče. Naši hráči si tyto sklepávačky pohlídali a tak domácí hrozili pouze střelami z dálky, které Vojta v klidu posbíral. Branky jsme se nakonec dočkali, Timi v samostatném úniku neuspěl, ale následné rozehrání míče domácích vystihl Michal, který s míčem postoupil do vápna a brankáři
nedal šanci. Konečně gól a my vedeme 1:0. O pár minut se podařilo domácím vyrovnat, ale z metrového ofsajdu, takže gól nebyl uznán, což domácí diváci nesli s velkou nelibostí.

Vedení jsme již do konce zápasu udrželi a tak vezeme do Stodůlek tři body.

V sobotu 25. května nás od 14,45 hodin čeká na hřišti Motorletu mužstvo Dolních Chaber, což bude jiný oříšek.

Sestava:
Šalanda Vojta - Jovič Alexandar, Chlad Jan, Lněnička Jakub, Zyta Tomáš - Alshinbaev Timur, Musil Petr,
Nešpor Marek, Ortman Matyáš - Klouda Michal, Hartoš Radim (67. minuta Čarnogurský Štefan)

Branky:
82. minuta Klouda Michal 0 : 1

žlutá karta: Nešpor Marek
Povrch: tráva
Hřiště: Lipence
Rozhodčí: Čermák - Kučera, Váša - Chrudimský

 
 
 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit