SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:596 851
Dnes:65

 
 

Aktuální kolo

Muži A - 1.A třída - skupina B
Sokol Stodůlky - Braník B 1:1
Sestava Stodůlek:
David Machej, Jan Chlad, Jakub Lněnička, Petr Musil, Timur Alshinbaev, Lukáš Kratochvíl, Marek Nešpor, Dominik Petko, Jan Roubal, David Světlík, Michal Klouda
Náhradníci Stodůlek:
Tomáš Vlček, Tomáš Zyta, Luka Trifunovič, Štefan Čarnogurský, František Barták
Góly Stodůlek:
Michal Klouda

Sokol Nebušice - Zbraslav 2:2
Zličín - Libuš 10:1
Střešovice 1911 - Loko Vltavín B 5:2
Zlíchov - Slivenec 1:6
Modřany - Aritma B 1:1
Dolní Chabry - 1999 Praha 6:1
Radotín - Sokol Lipence 8:1

Muži B - 1.B třída - skupina A
Sokol Stodůlky B - Čechie Smíchov 1:4
Sestava Stodůlek:
David Machej, Aleksandar Jovič, Michael Kotrč, Matěj Švestka, Lukáš Voráček, Štefan Čarnogurský, Tomáš Jindra, Matyáš Ortmann, Tomáš Vlček, František Barták, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:
Pavel Blahoňovský, Radim Hartoš, Ondřej Henyš
Góly Stodůlek:
Ondřej Henyš

Sokol Řepy - Slovan Bohnice B 2:0
Zbraslav B - Zličín B 2:4
Sokol Cholupice - AVIA Čakovice 1:0
Sokol Bílá Hora - Střešovice 1911 B 0:7
Miškovice - Slavoj Podolí B 2:3
Radotín - Řeporyje 3:0
Přední Kopanina B - Slavia Malešice 7:1

Muži C - 2. třída - skupina C
Sokol Stodůlky C - Nusle 1:4
Sestava Stodůlek:
Karel Třesohlavý, Lukáš Fassinger, Anton Grňo, Pavel Šimek, Jan Všetečka, Tomáš Jindra, Ondřej Krčál, Aleš Tichý, Michal Večeřílek, Vilém Merta, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:
Jiří Javůrek, Otto Chrastil, Pavel Najman, Richard Skála, Libor Labuť, Stanislav Čeleďa
Góly Stodůlek:
Luka Trifunovič

Sokol Benice - Praga C 6:1
Dukla Jižní Město B - Dolní Měcholupy 1:1
Jižní Město Chodov - Čechie Dubeč B 10:1
Hrdlořezy B - Olympia Šeberov 1:4
Újezd Praha 4 B - Spoje B 8:1

Starší dorost - Přebor Prahy
Sokol Stodůlky - Libuš 3:3
Sestava Stodůlek:
Lukáš Havlát, Vít Šindelář, Patrik Slabý, David Kaminski, Ondřej Henyš, Daniel Holan, Filip Janíček, Filip Laštovka, Vilém Merta, Martin Randa, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:

Góly Stodůlek:


Loko Vltavín - Hostivař 2:1
Slovan Bohnice - Zbraslav 0:2
Praga - Slavoj Podolí 5:3
ČAFC - Kolovraty 1:4
Ďáblice - Braník 3:3

Starší žáci - - 1. třída - skupina B
Sokol Stodůlky - Radotín 4:6
Sestava Stodůlek:
Petr Hataš, Petr Marhoul, Tomáš Duchoň, Daniel Futo, Martin Hřebejk, Tomáš Jícha, Matěj Kocourek, Libor Křístek, Josef Šindelka, Štěpán Švestka, Martin Svoboda
Náhradníci Stodůlek:
Lukáš Hábl, Jan Hataš, Jakub Francesco Hodis, Martin Jícha
Góly Stodůlek:
Martin Hřebejk, Libor Křístek, Martin Hřebejk, Tomáš Jícha

Xaverov - Sokol Řepy 1:2
Slovan Bohnice - Tempo C 3:0
AVIA Čakovice - Zbraslav 2:4
Zličín - Braník C 4:0

Mladší žáci A - Přebor Prahy
Dukla - Sokol Stodůlky 1:4
Sestava Stodůlek:
Petr Hataš, Lukáš Gajzler, Jan Němec, Matěj Caithaml, Daneel Gröschl, Jan Hataš, Svatopluk Křístek, Libor Křístek, David Pospíšil, Matěj Weinzettel, Vojtěch Zachar
Náhradníci Stodůlek:
Jan Samec
Góly Stodůlek:
Libor Křístek, Libor Křístek, David Pospíšil, Matěj Weinzettel

FA Alexe Zbura - Junior Praha 5:0
Zličín - Viktorka Žižkov C 5:2
Meteor Praha C - Union Vršovice 4:2
Braník C - Dukla Jižní Město 0:11
Motorlet Praha C - Xaverov 7:4

Mladší žáci B - 1. třída - skupina B
Aritma C - Sokol Stodůlky 2:6
Sestava Stodůlek:
Lukáš Němec, Jan Němec, Matěj Bek, Matěj Caithaml, Michal Karásek, Svatopluk Křístek, Jan Samec, Šimon Svátek, Dominik Swan, Mateo Tartier, Matěj Weinzettel
Náhradníci Stodůlek:
Petr Hataš, Tomáš Tkačík
Góly Stodůlek:
Šimon Svátek, Tomáš Tkačík, Petr Hataš, Svatopluk Křístek, Petr Hataš, Šimon Svátek

Ďáblice - Přední Kopanina 5:3
Zbraslav - Admira C 1:5
FA Alexe Zbura - FA Praha 0:8
Meteor Praha D - Střešovice 1911 C 4:2
Sokol Nebušice - Sokol Řepy -:-

Mladší žáci C - 2. třída - skupina A
Slivenec - Čechie Smíchov 4:1
Slovan Bohnice - Ďáblice 3:2
Sokol Lochkov - Sokol Troja 5:0
Uhelné sklady - AVIA Čakovice 2:1
Březiněves - Třeboradice 4:11


 
 

Bude se hrát [1-20]

28.04.
17:00
AFK Slavoj Podolí
Muži B
04.05.
17:00
Muži B
Miškovice
11.05.
14:45
Muži B
TJ Sokol Bílá Hora
18.05.
17:00
SK Zbraslav
Muži B
25.05.
17:00
Muži B
TJ Sokol Řepy
02.06.
17:00
FC Přední Kopanina
Muži B
09.06.
10:30
Muži B
Sokol Cholupice
15.06.
14:00
Muži B
FK Řeporyje

Bylo odehráno [1-20]

14.04.FC Zličín
Muži B
1
2
13.04.Radotínský SK
Muži A
2
0
06.04.Muži B
Bohnice
4
1
06.04.Muži A
1999 Praha
1
1
31.03.Aritma Praha B
Muži A
1
2
30.03.AFK Slavia Malešice
Muži B
2
6
23.03.Muži B
TJ Avia Čakovice
1
0
18.03.AFK Slivenec
Muži A
1
1
17.03.Olympia Radotín B
Muži B
2
0
12.03.Muži A
SK Zbraslav
4
0
10.03.Muži B
SK Střešovice 1911
0
2
17.11.Muži A
FK Zlíchov 1914
3
1
17.11.Muži B
FK Řeporyje
4
4
10.11.FC Zličín
Muži A
3
1
04.11.Muži A
SK Modřany
2
0
03.11.Muži B
FC Přední Kopanina
1
2
28.10.TJ Sokol Řepy
Muži B
2
2
27.10.Dolní Chabry
Muži A
5
0
21.10.Muži A
Lipence
0
3
20.10.Muži B
SK Zbraslav
1
3

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit