SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Předpřípravka

 
 
 

 
 

Přehled aktuálních tabulek všech mužstev


Muži A, 1.A třída, skupina B (A2B,13)

1.Braník14112147:1735
2.Dolní Chabry1493228:1730
3.Střešovice 19111381442:2925
4.Modřany1474326:1525
5.Zbraslav1473435:2524
6.Aritma B1464428:2722
7.Sokol Nebušice1463532:2421
8.Libuš1456324:1821
9.Přední Kopanina1463531:2721
10.Zlíchov1452722:2817
11.Čechie Smíchov1445518:2417
12.Loko Vltavín B1452722:3317
13.Slivenec1451826:3216
14.Sokol Stodůlky14311018:3210
15.1999 Praha1314816:327
16.Řeporyje14021213:482

Muži B, 1.B skupina A

1.Braník B14112156:2135
2.Střešovice 1911 B14101353:2131
3.Sokol Cholupice B14100447:1930
4.Tempo B1492350:1829
5.Svaz Mládeže1491468:3428
6.Sokol Lipence1483342:2527
7.Radotín B1470733:3321
8.AVIA Čakovice1463521:2821
9.Miškovice1451833:3516
10.Sokol Písnice1451833:4116
11.Sokol Řepy1434721:4913
12.Sokol Stodůlky B1433819:3112
13.Zbraslav B1425716:5211
14.Slavoj Podolí B1424826:6110
15.Slovan Bohnice1423920:459
16.Zličín B1415822:478

Muži C, 2. třída - skupina C

1.Kolovraty B1183056:1427
2.Olympia Šeberov1182155:1726
3.Dukla Jižní Město B1171348:2222
4.Nusle1171338:1822
5.Sokol Benice1161428:2919
6.Dolní Měcholupy1153326:1918
7.Spoje B1152430:1817
8.Praga C1133523:2612
9.Viktoria Štěrboholy B1130816:339
10.Sokol Stodůlky C1121816:437
11.Čechie Dubeč B112189:587
12.Slavia Malešice1102910:582

Starší dorost, 1. třída - skupina A

1.Dolní Chabry12101153:1031
2.Hrdlořezy1292145:1629
3.Čechie Smíchov1291261:2428
4.Gordic Kačerov1291253:1928
5.Přední Kopanina1281363:1925
6.Újezd nad Lesy1281351:2925
7.AVIA Čakovice1250734:5115
8.Union Strašnice1242638:3814
9.Aritma1241746:5313
10.Čechie Dubeč1232729:4811
11.Sokol Bílá Hora1231828:3310
12.Sokol Stodůlky1231825:6210
13.Klánovice12201023:906
14.Sokol Řepy12001215:720

Mladší dorost, 1.třída skupina A

2.Háje Jižní Město971165:1122
3.Jižní Město Chodov971148:1522
4.Braník960345:2218
5.Hostivař940526:3012
6.Sokol Stodůlky930629:429
7.Kunratice921618:427
8.Březiněves920732:516
9.Slavoj Suchdol920714:746
10.Čechie Smíchov920711:716

Starší žáci, 1. třída - skupina B

1.Meteor Praha11101084:631
2.Sokol Stodůlky1181260:1625
3.Dolní Chabry1062238:1720
4.Sokol Řepy1061351:1919
5.Sokol Bílá Hora1061331:2219
6.Tempo1060445:2118
7.Braník1042451:4014
8.Zbraslav1041525:4413
9.FA Praha1021723:437
10.Slavoj Podolí1020817:536
11.Slovan Bohnice1020820:716
12.Zličín1000107:1000

Mladší žáci - A, Pražský přebor

1.Dukla Jižní Město1090178:1927
2.Dukla1090185:2827
3.Sokol Stodůlky1090158:3027
4.Bohemians Praha1170492:2721
5.Meteor Praha1051453:2416
6.Xaverov1050565:4315
7.Braník1040634:7812
8.Motorlet Praha931540:4010
9.Viktorka Žižkov1030744:829
10.SK Union Vršovice1130837:869
11.FA Alexe Zbura911722:504
12.Admira1001916:1171

Mladší žáci - B, 1. třída - skupina B

1.Zbraslav1090185:1327
2.Ďáblice1090178:1727
3.Meteor Praha1162349:3320
4.Sokol Řepy1160543:4818
5.Sokol Stodůlky1052352:2517
6.Aritma1051446:3716
7.Slavoj Podolí1050536:3015
8.Sokol Nebušice1050524:3215
9.Třeboradice1030724:319
10.Střešovice 19111030720:699
11.Přední Kopanina1021725:617
12.Zličín10001017:1030

Mladší žáci - C, 2. třída - skupina A

1.Čechie Smíchov1081186:3025
2.Slivenec1080270:2724
3.FA Alexe Zbura1080257:3624
4.Zbraslav1171340:3022
5.Sokol Lochkov1052338:1717
6.FA Praha952244:2517
7.AVIA Čakovice941438:3213
8.Ďáblice1040635:2912
9.Sokol Stodůlky1030736:679
10.Slovan Bohnice811617:404
11.Uhelné sklady1010928:543
12.Březiněves11101021:1233

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software ^ Nahoru ^  
Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit